Bet365 bonus pre mobilné stávkovanie

bet365 slovenskoHlava libanonskej olympijskej delegácie bola údajne pokarhána za pochybnosti s izraelskými športovcami o preprave na slávnostné Bet365 otvorenie. Izraelskí športovci boli zablokovaní v nalodení autobusu plného libanonských športovcov v Rio de Janeiro v piatok v tom, čo vedúci izraelskej delegácie Gili Lusting vyložil ako agresívne gesto.Rio Olympijské hry 2016: Michael Phelps vyhrala 19. olympijskú zlatú medailu – live!Prečítajte si viac

Lusting uviedol, že organizátori im povedali, aby prešli autobusom na štadión Maracanã, a táto alternatívna doprava bola usporiadaná iba ako Bet365 odpoveď na antagonizmus Salim al-Haj Nakoula, šéfkuchár Libanonu. “Organizačný výbor videl tupé správanie vedúceho libanonskej delegácie a okamžite pre nás usporiadal iný autobus,” povedal Lusting vo vyhlásení pre Associated Press. “Chovanie vedúceho libanonskej delegácie je v rozpore s olympijskou chartou.”

Libanon a Izrael sú oficiálne vo vojne a nemajú žiadne diplomatické vzťahy. Nakoula povedal, že autobus bol vyhradený pre libanonskú delegáciu a že mal právo zabrániť iným tímom na Bet365 palube.

Podľa informácií z libanonských médií izraelská delegácia “hľadala problémy” a mala svoj vlastný autobus, aby ich priviedol na hry. “Prečo sa chceli nastúpiť na autobus s libanonskou delegáciou?” Povedal údajne.

Oba tímy boli nakoniec prevezené na obrad v Bet365 samostatných autobusoch.

Nakoula povedal Associated Press bol to len malý problém. “Tento problém je dokončený,” povedal telefonicky. “Sme tu len pre šport.” Izraelský jachtařský tréner Udi Gal vydal v piatok v noci emocionálnu aktualizáciu na hebrejčine na Facebooku, v ktorej kritizoval Nakoulovo správanie, že ide Bet365 proti duchu hier.

Podľa anglického prekladu svojho príspevku poskytnutého izraelským spravodajským zdrojom Ynetnews Gal napísal, že bol prekvapený, že organizátori sa pod tlakom organizovali samostatné prepravy pre dva tímy.

“Ako to umožňujú, aby sa niečo také stalo, av prvotnej noci olympijských hier?Nie je to opak toho, čo predstavujú olympijské hry a proti nej nekonajú žiadne Bet365 kroky libanonskej delegácie? “” Nemôžem opísať spôsob, akým cítim. Som rozzuřený a šokovaný touto udalosťou. ”

Gal povedal v následnom príspevku v angličtine a hebrejčine v sobotu, že bol zarmútený incidentom pred hrou a dotkol sa následnej výstavy Podpora.

Poznamenal, že pred slávnostným otvorením sa olympijskí olympiáni zúčastnili na pamätnom ceremoniáli pre Bet365 olympijských športovcov v Mníchove.

“Sme tu ako delegovaní športovci, tu reprezentovať svoj národ Bet365 prostredníctvom športu, nie politiky. Izraelská delegácia zahŕňa mnohých vynikajúcich športovcov, ktorí sú v prvom rade ľudia.

“Tento hanebný incident nás len motivoval.Olympijský duch je najdôležitejšou vecou a sme tu, aby sme ho chránili a pýšili s ňou. “Miri Regev, izraelská ministerka kultúry a športu, označila údajne odmietnutie libanonských športovcov zdieľať dopravu “najhorší druh rasizmu” a vyzval Medzinárodný olympijský výbor, aby tento incident odsúdil. “Je to čistý a jednoduchý antisemitizmus a najhorší druh rasizmu,” povedala Izraelskému rozhlasu. “Medzinárodný olympijský výbor, Bet365 ktorý sa usiluje o oddelenie športu a politiky, musí túto vehementne odsúdiť a usilovať sa o to, aby sa takéto správanie neopakovalo.” Niekoľko izraelských spravodajských správ oznámilo, že MOV pokarhala Nakoula na pojednávaní v nedeľu a varoval ho, aby povedal, že ďalšie takéto protesty nebudú tolerované.

• Tento článok bol zmenený a doplnený 10. augusta 2016, aby Bet365 zahŕňal aj správy, ktoré libanonský tím vyhrážal MOV.

viac: bonus pre mobilné stávkovanie