Všetko-akcie Alexis Sánchez ukazuje Arsenal nie je náhrada za kvalitu

V priebehu 90 sekúnd Sánchez, neporušiteľný rozostrenie po celom svete, strelil 40 metrov, aby tretí Arsenal tretí s napínavým bumom. O desať minút neskôr sa divoce preháňal z ľavého boku ako kvapka tuku, ktorá šuchala okolo horúcej dosky a kričala za trest, keď bol zviazaný. Keď ste Alexis Sánchez, je čas na odpočinok. A ten čas už nikdy nie je. V noci, keď sa Arsenal dúfa, že postupuje z Ligy majstrov, skupina F sa zúžila na zaujímavý záverečný čin v Pireu, o dva týždne, zdá sa, že Sánchez by mal viesť z frontu. Chilský je svojim spôsobom najmenej Arsenal hráčov Arsenalu, zaručený zdroj ťahu a energie bez ohľadu na súpera alebo príležitosť. Na zapožičanie frázy od Shane Warne, Sánchez nehral 70 zápasov pre Arsenal.On má namiesto toho hral rovnaký zápas 70 krát a v stávková kancelária Bet365 najviac lichotivý zmysel. Pre Wenger musí byť manažérskym snom, najbližšou vecou k neustálej kondícii v športe s premennými. Facebook Twitter Pinterest Arsène Wenger pochádza Arsenal víťazstvo nad Dinamo Zagreb v Lige majstrov

Arsenal teraz majú svoj osud do vlastných rúk, ale ich fanúšikovia budú rovnako povzbudený širšom dôkazy o útoku rytmus a PEP. Pred začatím sa v Emirates objavilo tínedžerné napätie, ktoré je známe, keď je akýkoľvek futbalový zápas spojený s udalosťami inde.

Na prvý polrok bol prvý polrok taký nízky ako kľúč musí sa vyhrávať zápas Ligy majstrov pred (technicky) úplným domom. Arsenal prešiel a zdvorilo skúmal. Záhreb sú hra, ale sú obmedzené.Naozaj by nemali prísť tak blízko k tomu, aby z Ligy majstrov vyhrali ôsmy najbohatší klub na svete. Tu bežali a hrali dosť rýchlo. V tomto momente začali Arsenal útočiace diely odísť z hry.

Sánchez začal naľavo, Mesut Özil v plnom meandrovanom režime maestro v centre. Ako často robí v úvodných minútach týchto európskych nocí – ako šachista, ktorý sa teší čírej štvorcovitej klame – Özil poskytol skoré blikanie zovretou víziou a zíval krásny malý spätný prechod vnútri Alexandru Matela z oslnivého .

Prvý akčný plán bol Sánchez, ktorý sa pokúsil o skok od začiatku. Jeho druhý bol prechod k Giroudovi, ktorý priniesol roh.Na chvíľu bzučal na okraji, oblečený v nadmernej dvojici čiernych rukavíc, ktoré zdôrazňovali spôsob, akým takmer vyzerá, že padá do zeme rukami, keď beží. Arsenal 3-0 Dinamo Zagreb: päť rozprávacích bodov | David Hytner Čítať viac

Zdá sa byť nevyhnutné, že úvodný gól by zahŕňal Özila a riadne ho skóroval a sklonil sa k Eduardovi. Bol to jemný breakaway gól, ktorý urobil Sánchez na pravej a floated kríž a skončil Arsenal podpisu a už nejaký čas najlepší hráč. Bol to Sánchez je štvrtý Unibet športove stávkovanie priamy pomoc v tejto sezóne majstrov liga. Jeho prvý cieľ nasledoval krátko potom. Nacho Monreal odišiel do pokutového územia a dostal sa tak na bránu Sánchez, aby sa mohol presunúť do priestoru.Napriek všetkým nedávnym minútam sa podarilo dosiahnuť svoj prvý gól v ôsmich zápasoch pre klub a krajinu, ktoré predtým skončili behom 10 zo šiestich. Nie, že neúmyselné sánchezové kúzlo niekedy naozaj cíti ako dôvod na obavy, taká je jeho zjavná láska k hraniu, len na to, aby sa udržal ďalej. Sánchez mohol chodiť trochu viac neskoro medzi týmito plynmi – trúbenie nárazov. V skutočnosti sa jeho kombinované štatistiky o lodeníc pomerne merajú. Ale v sezóne, ktorá sa začala v júni – s mesiacom mimo post-Copa América – teraz hral 30 zápasov, mal 109 striel na góle, 67krát zašpinil a pustil sa do neúnosného počtu zúrivých, pomstychtivých, šprinty. Noste Alexise. Bravo.Viac.

Bolo to viac, ako Sánchez a Özil pokračovali v zdobení toho, čo sa už stalo jednoznačne zmiernenou príležitosťou. Arsenal je stále v živote v Ligy majstrov, hoci aj napriek svojmu najlepšiemu úsiliu o prehru týchto dvoch otvorení. Majú teraz spravodlivú šancu na víťazstvo v Grécku, možno dokonca aj na víťazstvo dostatočne dobre, aby sa dostali do vyraďovacích kôl, a to vďaka veľkej časti trvácnemu duchu svojej najnepokojnejšej prítomnosti.