Deschamps drží zlatý lístok, ale čelí tvrdej dvojnásobku pre slávu Francúzska

Výhoda Francúzska. Počas chladného letného dňa v Nižnom Novgorode, klenotu vrchnej Volhy, Rusko 2018 zmenilo mierny, ale výrazný odtieň modrej farby.

Existujú rôzne spôsoby, ako sa prihlásiť ako najpravdepodobnejších víťazov majstrovstiev sveta. S deviatimi dňami, ktoré uplynú, kým sa neobjavia svetlá domu, ideálny výsledok pre Didier Deschamps ‘Francúzsko by bolo uvoľnením škrtiacej klapky, okamihom, keď by tí, ktorí útočia na talent, klikli spolu a osvetľovali neskoré fázy.

Existuje tu samozrejme základný problém. Aby táto situácia nastala, bolo by potrebné, aby Francúzsko Franka Didiera Deschampsa bolo Francúzskom niekoho iného. Antoine Griezmann zapečatil štvrťfinále víťazstva Francúzska na majstrovstvách Bet365 sveta vo futbale Uruguaj. v držbe a disciplinovaný v obrane.Fungovalo to tiež. Takto občas hrajú šampióni. Stačilo si vyrovnať dvojnásobné štvrtinové víťazstvo proti tvrdým súperom, za pomoci stanoveného gólu a vytie od Fernanda Muslera, ktorý sa vrhol na druhú polovicu strely Antoina Griezmanna s podivnou chlopňou zápästia ako niekto sa zúfalo snaží vyschnúť čerstvý lak na nechty.

Pri záverečnom hvizde došlo k miernemu emocionálnemu rozpadu. Uruguaj bol rozrušený a padal na trávnik v línii. Hráči v bielej farbe práve prestali bežať a stáli, tím, ktorý zvíťazil bez toho, aby sa vôbec musel siahať do hlbokých emocionálnych registrov.

Deschamps nie je populárnym manažérom medzi novinármi, ktorých podľa všetkého drží. mierne pohŕdanie, ktoré sa ticho vracia.Tu sa konečne potuloval, aby sa pridal k svojim hráčom trocha nešikovne a ponúkol objatia celého tela glamour chlapcom svojej vlastnej značky útoku na diabla, Hugo Lloris, Raphaël Varane a Steven Nzonzi.Raphaël Varane.

Je však tiež ľahké cítiť súcit s Deschamps. Manažér má v rukách zlatú vstupenku, úrodu v hraní talentu nad čímkoľvek iným na tomto turnaji. Pre Deschamps je teraz v dosahu Bet365 dotyku jedinečný a nejasne desivý dvojnásobok. Francúzsku sa už nepodarilo doma vyhrať euro.Môžu ísť ešte ďalej a nedokážu zvíťaziť na majstrovstvách sveta?

Toto je dilema, hrozba, ktorej čelí manažér požehnaný takýmito zdrojmi a scenár, v ktorom by Francúzsko malo skutočne vyhrať, ak budú všetky rovnaké podmienky. toto.

Dvaja tvrdí, ale ďaleko od neodolateľných súperov budú stáť v ceste tomu, aby toto bremeno zbavili, talentovanú bombu, ktorú má k dispozícii. Uprostred ktorého stále pretrváva pocit, že všetci členovia tímu Kylian Mbappé proti Argentíne nikdy nemohli loviť víťazstvo, a nie vyvíjať tlak na neho, aby sa natiahli do vzdialených kútov svojej vlastnej vzrušujúcej hĺbky. .Play Video 0:38 Fanúšikovia Francúzska oslavujú dosiahnutie semifinále majstrovstiev sveta a zvíťazili nad Uruguajom – video

Potrebujú? Francúzsko vyzeralo zlovestne pod kontrolou, aj keď v hre, v ktorej Uruguaj sotva zohral úlohu.Neprítomnosť Edinsona Cavaniho bola obrovskou ranou, nielen pre jeho remeslo, ale pre jeho ochotu bežať ako človek, ktorý bol prenasledovaný Bet365 rojom osy. Po zranení lýtka ho nahradil Cristhian Stuani. V hodine na ihrisku Stuani dokončil tri prihrávky. Loptu rozdal so zlým dotykom päťkrát.Aspoň niečo robil.

Po šiestich minútach došlo k prvému malému blikaniu Mbappé, výbežku z polovice cesty v polovici dvoch modrých košieľ, s tým slalomovým zášklbom nôh a zvláštnemu pocitu pozerania. niečo, čo sa pohybuje v statickom ráme, vlys, kde všetky ostatné postavy jednoducho stoja a pozerajú sa.

Otvorený cieľ Francúzska prišiel z iného setu v lete stacionárneho lopty, svetového pohára, kde svet konečne dosiahol sa naučili plnú hodnotu mixéra.

Možno je to také, aké to skutočne je pre Anglicko: ani to nie je taký pokrok ako nosenie toho istého páru nemoderných zvončekových nohavíc tak dlho, že nakoniec všetci ostatní len dobehne. Môžeme sa zlepšiť v semifinále, hovorí francúzsky Didier Deschamps. Prečítajte si viac

Griezmannova dodávka bola presná.Varanov beh bol rýchly a dokonale načasovaný, hlavička preletela do vzdialeného rohu. Neexistovala žiadna inovácia, iba základná rutina vykonaná veľmi dobre. V tejto súvislosti je potrebné zvážiť úlohu VAR. Nikto Varana chytil, neblokoval ani nebránil. Obhajcovia reagovali na prvú vlnu trestných trestov ustúpením. V určitom okamihu bude umiestnené stredné ihrisko.

Možno by sa malo pripomenúť stratené umenie zabudnutia na druhého chlapca a jednoducho sa snaží položiť hlavu na loptu.

Paul Pogba hral dobre, pekne prešiel a držal zem v strede. Ousmane Dembélé mal najzákladnejšie portréty, o ktorých sa zdá, že v skutočnosti tento svetový Bet 365 stávkovanie po internete pohár nedostane.Dopredné behy boli zdržanlivé, držali sa miesta a disciplinovali sa chrbát.

Francúzsko je dosť dobré na to, aby vyhralo majstrovstvá sveta takto. Sú tiež dosť dobrí, aby hrali s oveľa väčšou vervou, vystrelili predstavivosť hráčov i tých, ktorí sa divia. Či už to potrebujú, alebo či to doteraz mohli byť tak obmedzení, bude pre Didiera pravdepodobne kľúčom k ďalším deviatim dňom osudu.