A napirend: a Sarah Storey újra indul, és a Davis Cup döntője

Miután Rioban három aranyérmet vettek fel 14-re, a modern kor legeredményesebb paralimpia lett, Sarah Storey visszatér a pályára a Forradalmi Kerékpáros Bajnokok Ligájában. A nyáron a C5-ös egyéni törekvést, az útidőt és a C4-5-ös útszakaszot vette át, és azóta első alkalommal jelenik meg Manchesterben a Nemzeti Kerékpáros Központban a sorozatban, amely a világ legnagyobb WorldTour útitársai tagjait határozza meg a Betclic mobil sportfogadás megalapozott pályán bajnokok.Pénteken és szombaton kerül megrendezésre (az utóbbi az Eurosport-on, 18.30-kor), és versenyeznek az Amalie Dideriksen, a World Road Race Champion és Nagy-Britannia Emily Kay, aki az Omniumban aranyat és ezüstöt nyert az utóbbi UCI World Cup versenyeken. Storey történelem a paralimpiai kerékpározás napján a Nagy-Britanniában Read moreENGLAND INTERVIEW

A legjobb öltöny, amit Gareth Southgate hétfőn a következő Anglia menedzsernek Betclic regisztrációs bónusz mond. Southgate, aki most négy játékért volt felelős, a St George’s Parkban interjút készít egy olyan testület, amely magában foglalja a Greg Clarke FA-elnököt, Martin Glenn-t, a vezérigazgatót, Dan Ashworth műszaki igazgatót, a Howard Wilkinson bajnoki vezetőjének elnöke és egykori angol védő Graeme Le Saux.Southgate, aki Máltával és Skóciával szemben győzelmet aratott Szlovéniával az övében Angliában a világbajnokság selejtezőin, amelyek a csapat tetejére helyezték őket, és a múlt héten 2-2 húzást szerzett Spanyolországgal, jelenleg az egyetlen jelölt, akit tervez megkérdezettek és a végső döntést Clarke, Glenn és Ashworth.BOOK OF THE THE THE

A William Hill Évkönyvei díját csütörtökön fogják megvenni a hétből álló, legjelentősebb listából. dicséret.A 28 000 £ -ért kapott versenyen Diana Nyad emlékműve a Betclic üdvözlő bónusz figyelemre méltó úszási karrierjéről – 64 éves volt az első személy, aki úszott a 100 kilométeres távolságban Havanna, Kuba és Florida partja között cápa ketrec nélkül – Find Út és Rick Broadbent lenyűgöző vizsgálata az olimpiai nagy Emil Zátopek életéről, Endurance.DAVIS CUP DECIDER

Miután eldobta Nagy-Britanniát az elődöntőben, Argentína a Davis Cup ellen nyerte el a történelmet Horvátország Zágrábban (péntektől, Eurosport). Soha nem nyerték meg a Kupát, bár négy alkalommal értek el a döntőben.Horvátország, a 2005-ös bajnokok még mindig nem verik Argentínát a versenyben, és hatalmas súlyt fognak érezni az amerikai Open bajnok Marin Cilic és az olimpiai ezüstérmes győztese, Juan Martin Del Potro, akiknek győzelmét Andy Murray fölött annyira fontos volt, Semis.F1 FACE-OFF

Lewis Hamilton és Nico Rosberg a következő hétvégén Abu Dhabi utolsó fordulóján fejeznek be a címre, és az előnye a német. 23 győzelmével a legsikeresebb vezető, aki soha nem vette át a címet, és egy dobogós befejeződés lezárja, függetlenül attól, hogy hol van a Hamilton. Melyik beállításra és minősítésre lesz szükség. A pénteki és szombati ülések (mind a Sky Sports), de mégis lehetnek a legfontosabbak az egész szezonban.